News

Інвестиційна стратегія Одеса 5Т та Грантовий офіс «Одеса 5Т». В чому різниця?

Інвестиційна стратегія Одеса 5Т та Грантовий офіс «Одеса 5Т». В чому різниця?


У 2016 році була створена Інвестиційна стратегія «Одеса 5Т».

Стратегія включає 5 напрямків розвитку Одеси — транспорт, торгівля, туризм, технології, траст. Тобто, розвиток міста та проєктів відбувається за 5-ю напрямками — від створення Стамбульського та Грецького парків до трамвайного маршруту Північ-Південь. Над реалізацією стратегії працюють структурні підрозділи міської ради.

Грантовий офіс «Одеса 5Т» — це комунальна установа, структурний підрозділ міської ради, який пише грантові проєкти, працює над залученням грантових коштів, реалізовує грантові проєкти, а також є одним із реалізаторів інвестиційної стратегії серед структурних підрозділів міської ради. Офіс 5Т створено у листопаді 2018 року.

Офіс 5Т також працює над маркетингом: створює каталоги проєктів 5Т, відео про інвестиційну привабливість міста, проводить інвестиційний форум «Одеса 5Т» та інші події для просування міста та його потенціалу серед аудиторії.

Також Офіс 5Т є комунікативною платформою в проєкті UNICEF «Громада дружня для дітей та молоді», координував створення платформи «Муніципальний індекс благополуччя молоді».

Офіс 5Т працює з департаментами та установами міської ради, громадськими організаціями та ініціативними командами для створення грантових проєктів, які мають позитивні зміни для міста. Якщо у вас є ідеї, проєкти та ініціативи, пишіть нам на info@odessa5t.com