News

Проєкт «Цифрові культурні маршрути. Інструмент з розвитку культурного сектору». Створено додаток Let's Odesa

Проєкт «Цифрові культурні маршрути. Інструмент з розвитку культурного сектору». Створено додаток Let's Odesa

Ми завершили проєкт «Цифрові культурні маршрути. Інструмент з розвитку туристичного сектору». Як результат, розроблено з одеситами додаток Let’s Odesa.

Ми працювали декілька місяців поспіль, створювали персонажів, унікальні туристичні маршрути, збирали локації. В додатку ви знайдете локації класичної та прекрасної Одеси, нестандартні та креативні місця. Тут є музеї, дворики, ресторани.


Як це працює?

  • Користувач завантажує додаток з App Store або Google Play Market
  • Обирає персонажа за своїми інтересами та критеріями
  • Гуляє містом по маршруту, який пропонує персонаж
  • Кожен персонаж має свої інтереси, цікаві місця та таємниці.

Також користувач зможе окремо відкрити мапу та піти по культурним, туристичним та смачним місцям, які рекомендують одесити. Додатково користувач має можливість створити власний перелік з обраних місць, плануючи подорож до Одеси.Цей додаток корисний не лише для туристів, а і для місцевих жителів. Адже це класний спосіб дізнатись про історію, культуру та нові місця у рідному місті. Кожного дня ми додаємо нові місця та фотографії. Слідкуйте за оновленнями!


На сайті https://letsodesa.com.ua/ ви знайдете посилання на завантаження додатку!


______________________________________

Проєкт реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Соціальні мережі застосунку Let’s Odesa:

https://www.instagram.com/lets_odesa/

https://www.facebook.com/letsodesa