News

Smart - city. Форум. 17-19 вересня

Smart - city. Форум. 17-19 вересня

SMART технології все частіше на слуху - годинник, побутова техніка, будинки і навіть цілі міста. За ними теперішнє і майбутнє.

До 2020 року індустрія розумних міст перетворилася на активний ринок з $ 400 млрд і 600 містами по всьому світі. Саме ці міста, як очікується згідно з даними дослідження McKinsey, внесуть до 60% від світового ВВП до 2025 року.

SMART CITY - це розвинена міська територія, яка генерує сталий економічний розвиток і високу якість життя, значно покращуючи життєдіяльність таких сфер, як економіка, мобільність, навколишнє середовище, люди і уряд.

17-19 вересня, 2020 року в Одесі (Морвокзал) пройде унікальний захід, який об'єднає розробників смарт-рішень і міську владу, представників урядових структур і ентузіастів SMART CITY ODESA 2020, в рамках якого буде представлена ​​експозиція «Муніципальний транспорт 21 століття».

ОНЛАЙН та ОФЛАЙН формати форуму дозволять суттєво розширити географію учасників та збільшити кількість компаній.


Організатор форуму - ПП РІА МедіаКомпас, компанія з багаторічним досвідом організації міжнародних форумів, виставок та конференцій.

Мета даного заходу створення щорічної платформи для обміну досвідом, презентації інноваційних рішень для муніципального транспорту, екології та енергоефективності, безпеки жителів міста.

Захід пройде за підтримки HiTech Office Ukraine, Одеської міської ради, Корпорації Укрелектротранс, Асоціації міст України.

В програму форуму включено святкування ювілею одеського міського електротрансотра (одеського трамвая і тролейбуса) (Організатор - АТ «Одесміськелектротранс»).


Цільова аудиторія форуму:

представники муніципалітетів міст України, інвестиційні компанії і банківський структури, виробники муніципального транспорту, представники start-up проектів з енергоефективності та екології, цифрової інфраструктури міста, для управління транспортною системою і безпекою, технологіями для житлового фонду.

Працюватимуть експозиції «Муніципальний транспорт 21 століття» і «Smart Expo», на яких учасники форуму зможуть ознайомитися з новинками провідних виробників муніципального транспорту та інноваційними рішеннями від компаній-партнерів для розвитку міст.

Хочемо ми цього чи ні - але ми живемо в епоху цифрової глобалізації, інтернету речей і стрімкого розвитку технологій. Це не майбутнє, а сьогодення.

І нам вирішувати, наскільки комфортним і безпечним воно буде для нас.


Оргкомітет форуму:

+380482355999

info@mku.com.ua


Секція І. Smart City. Безпечне місто.

Результати розвитку розумної цифрової інфраструктури міста. Уніфікація платіжних систем в рамках міської цифрової інфраструктури. Місто без готівки. Кабінет одесита. Big data. Майбутнє міст.


Секція ІI: Smart Mobility. Інтелектуальна транспортна система міста. Інтелектуальна транспортна система міста. Інтелектуальна відеоаналітика для міста.


Секція III. Smart building. Урбаністика

Smart projects. Презентації успішних проектів міст України


Секція IV. Smart environment. Енергоефективність та екологія

Законодавчі питання з енергоефективності та екології міст. Законодавча діяльність і нормативна готовність міст. Фінансування проектів, технології та обладнання.


Секція V. Smart economy. Креативна економіка

Міжнародний досвід та практика. Розвиток навчальних інноваційних платформ. Підтримка міських стартапів та сприяння їх розвитку. Цифрові технології та аспекти їх використання в місті та у світі.


Секція VI. Smart government. Відкритий уряд.

Громадські ініціативи Забезпечення прозорості процесів управління містом.


17 -19 ВЕРЕСНЯ 2020 (Морський термінал)

РОБОТА ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ЗОН

“МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ 21 СТОЛІТТЯ”,

“SMART EXPO”, ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ